П`ятниця, 29.03.2024, 08:53

Головна » 2016 » Листопад » 17 » Цікаві канікули
Цікаві канікули

Пізнавати красу рідної землі, рідного краю що може бути цікавішим і захоплюючим? Кожен раз відкривати нові, ще більш неповторні куточки нашої  прекрасної і такої рідної Батьківщини… Саме це бажання побачити на власні очі чарівну красу осіннього лісу, замилуватись  чистою вродою паркових озер, поринути у казковий світ химерних скульптур, заслухатись хвилюючою мелодією фонтанів і водоспадів спонукало нас, учнів, серед яких чимало членів танцювального гуртка «Івлія» БДЮТ, та вчителів Чорнявського НВК  а також разом з нами були і вихованці танцювального колективу «Барви» с. Худяки, здійснити давно омріяну подорож до дендропарку Олександря м.Біла Церква та ландшафтного парку , що у с.Буки під Києвом. Діти із великим задоволенням мандрували стежками осіннього парку, милуючись, як і декілька століть назад О.Пушкін,  Т.Шевченко, П.Чайковський та інші видатні особистості, його неповторною красою, вдивляючись у темну гладь лебединих озер, та захоплюючись акустичним звучанням мелодій у стінах . Та найбільше захоплення викликав у дітей церковно-парковий комплекс у с.Буки, такого ми ще точно не стрічали: «водяний» міст з каскадом-греблею, велетенські валуни, містки-бажання і ціле казкове містечко з «чарівним» дубом (пам`ятаєте у О.Пушкина: «… и днём и ночью кот учёный всё ходит по цепи кругом…» а ще справжні ведмеді і цар звірів – лев, всі вони також є невід`ємною часточкою цього унікального парку.

Час промайнув дуже швидко і навіть зворотній путь, а це майже 4 години, видався нам зовсім не довгим, адже дітям було про що поговорити. Отже, щиро сподіваємось що отримані  враження та могутній позитивний заряд від нашої подорожі  ще довго будуть хвилювати дитячу фантазію та стануть вагомим аргументом для подальших цікавих та захоплюючих мандрівок по рідному краю, адже навколо ще так багато цікавого та невідомого…

Камінська О.В., вчитель музичного мистецтва та художньої культури

Олексенко С.В., вчитель образотворчого мистецтва

Переглядів: 429 | Додав: volodumurkovtun | Рейтинг: 0.0/0